Medzinárodná preprava: Zásielku doručíme v rámci celej Európy | Car Route, s.r.o. 

Medzinárodná preprava: Zásielku doručíme v rámci celej Európy

Máte v zahraničí rodinu, ktorej radi občas pošlete väčší balík plný darčekov, slovenských dobrôt, ktoré v mimo domoviny nekúpia? Alebo ste firma, ktorý potrebuje prepraviť väčší tovar do zahraničia a potrebujete spoľahlivú prepravnú spoločnosť?

Určite poznáte mnoho prípadov, kedy váš balík nedorazil do cieľa úspešne, v niektorých prípadoch vôbec. Je dôležité vybrať si správnu prepravnú spoločnosť, ktorá vám zabezpečí bezpečný prevoz tovaru v rámci Slovenska, ale aj medzinárodne.

Váš balík dovezieme do všetkých krajín Európskej únie

 

U nás v CarRoute zásielkové služby nepoznajú hranice. Balíky i väčší tovar dokážeme doručiť do všetkých krajín Európskej únie. Nemusíte sa báť, váš balík dovezieme k majiteľom pri Stredomorí, nenecháme sa zastaviť ani snehovými závejmi na severe Európy. Poslať môžete čokoľvek. Listové zásielky, bežné balíky, dokonca aj palety. Fungujeme aj opačne, tovar si viete poslať zo zahraničia k sebe domov alebo do sídla vašej firmy.

Dôležité je mať dobrý základ. U nás ho tvorí pohotový operačný systémpremyslená distribúcia, ktorú využíva mnoho spokojných zákazníkov.

 

Zásielku vyzdvihneme a doručíme na miesto

Čo je potrebné spraviť? A koľko to stojí? To sú dve najčastejšie otázky, ktoré zaujímajú našich zákazníkov pri preprave tovaru do zahraničia.  Tovar, ktorý chcete prepraviť, je potrebné zabaliť, a potom nám stačí len zavolať. Objednáte si našu zásielkovú službu a uvediete, kde a kedy máme vašu zásielku vyzdvihnúť, my ju prevezmeme a doručíme do cieľa.

Jeden z dôležitých a častých dotazov je aj čas, kedy balík do vami stanoveného cieľa v zahraničí dorazí. V CarRoute máte istotu, že balík vycestuje na svoju púť do zahraničia už nasledujúci pracovný deň.

 

Ku každému balíku pristupujeme osobitne

Každá zásielka je iná, list, balík cukroviniek, gauč alebo priemyselný materiál. Preto sa nedá určiť jednotná cena za zásielku do zahraničia. Náš operačný tím sa ku každej objednávke stavia osobitne a určí cenu, ktorá zodpovedá vášmu balíku. Na našej stránke máme formulár, ktorý stačí vyplniť a my vám vypracujeme nezáväznú cenovú ponuku, aby ste mali predstavu, koľko vás preprava bude stáť.