Palety do zahraničia - Car Route, s.r.o.

Preprava paliet
do zahraničia

EXPRES DORUČENIE

Denne jazdíme do Česka, Rakúska a Maďarska


Disponujeme veľkou distribučnou sieťou na prepravu paliet, v rámci ktorej nám po Slovensku, ale aj v zahraničí jazdí viac ako 50 vozidiel určených na prepravu paliet pod našim menom.

Naši vodiči každý deň jazdia k južným susedom do Maďarska, k bratom do Českej republiky, ale aj Rakúska, kde nám v hlavných mestách jazdí niekoľko vozidiel a váš tovar tak vieme doručiť nielen zbernou službou, ale expresne doručiť aj do zahraničia. Niekolko krát denne jazdia naše vozidlá medzi depami Bratislava - Viedeň, Bratislava - Budapešť, Bratislava - Praha.


PALETY DO ZAHRANIČIA

Prepravujeme vrámci EÚ aj zahraničie


Vďaka našim bohatým skúsenostiam a komplexným službám vám vieme zabezpečiť paletovú prepravu vrámci celého sveta. Či už letecká paletová preprava, lodná alebo vlaková, prispôsobíme sa vašim požiadavkám a vyberieme najvhodnejšie riešenie.

CHLADIARENSKÁ PREPRAVA

Preprava paliet v chladiarenských dodávkach


V prípade, že tovar podlieha teplotnému režimu, máme k dispozícii certifikované chladiarenské autá s dvojmontážou na prepravu ťažšieho tovaru. Tie sú, okrem iného, vybavené záznamníkom teplôt ktorý neustále zaznamenáva teplotu v nákladnom priestore. Vďaka tomu máte istotu, že tovar príde do cieľa v perfektnom stave aj počas najväčších horúčav uprostred leta. Viac o chladiarenskej preprave si môžete prečítať na podstránke chladiariny.


Máte záujem o paletovú prepravu?

Volajte 0910 545 334


Alebo vyplňte rýchly dopytový formulár nižšie a výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.


    Ak ste človek, vyberte obrázok Vlajka .


    Zavolajte nám 0910 545 334