Palety v rámci Slovenska - Car Route, s.r.o.

Preprava
paliet

v rámci Slovenska

EXPRES DORUČENIE

Preprava paliet do 24 hodín


Pri Same day delivery službe od vás paletový tovar prevezmeme a doručíme v jeden deň. Túto službu ponúkame ako jediný na Slovensku. Oceníte ju najmä v období, kedy potrebujete rýchlo prepraviť tovar zo skladu do obchodov, napríklad počas sviatkov, kedy je zvýšený predaj.

Službu Same day delivery môžete ponúknuť aj vašim zákazníkom na e-shope. Zákazník tak nemusí čakať na doručenie tovaru na nasledujúci deň alebo niekoľko dní, tovar si objedná a my mu ho doručíme v ten istý deň. V prípade, že ide o tovar, pri ktorom zákazníkovi záleží na čase dodania, ide o unikátu službu, ktorá uspokojí požiadavky zákazníkov. Stanovíme si čas, kedy od vás tovar prevezmeme a kedy bude približne doručený do rúk zákazníka.

V rámci Next day delivery služby vyzdvihneme paletu s tovarom v jeden deň a garantujeme doručenie behom nasledujúceho dňa.


ŠTANDARDNÉ DORUČENIE

Paletová preprava za výhodné ceny


Využiť viete aj klasickú paletovú prepravu, kde príde pripravené vozidlo, ktoré cestou k vám naloží aj iné palety a následne ich spolu s vašou doručí.

V našom vozovom parku nájdete vyše 50 vozidiel a neustále sa rozrastáme. V depe máme vždy nachystané vozidlá na expresnú prepravu, takže sa nemusíte báť, že by sme vašu zásielku odmietli. Pre paletovú prepravu máme k dispozícii aj vozidlá s hydraulickou plošinou, vďaka ktorej sa paletový tovar lepšie nakladá do auta. Naši skúsení vodiči sa o naloženie tovaru postarajú.

CHLADIARENSKÁ PREPRAVA

Preprava paliet v chladiarenských dodávkach


V prípade, že tovar podlieha teplotnému režimu, máme k dispozícii certifikované chladiarenské autá s dvojmontážou na prepravu ťažšieho tovaru. Tie sú, okrem iného, vybavené záznamníkom teplôt ktorý neustále zaznamenáva teplotu v nákladnom priestore. Vďaka tomu máte istotu, že tovar príde do cieľa v perfektnom stave aj počas najväčších horúčav uprostred leta. Viac o chladiarenskej preprave si môžete prečítať na podstránke chladiariny.


Máte záujem o paletovú prepravu?

Volajte 0910 545 334


Alebo vyplňte rýchly dopytový formulár nižšie a výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.


    Ak ste človek, vyberte obrázok Vlajka .


    Zavolajte nám 0910 545 334