Preprava nábytku - Car Route, s.r.o.

Preprava
nábytku

Sťahovanie a preprava nábytku s Car Route


Sťahujete sa alebo zariaďujete nové bývanie a potrebujete previesť nábytok? Naša služba preprava nábytku je určená firmám i súkromným osobám. V Car Route garantujeme bezpečný a spoľahlivý prevoz a doručenie nábytku bez poškodenia. Vďaka širokému výberu vozidiel, vie náš zákaznícky servis pre vás vybrať správne vozidlo na prepravu vášho nábytku či iného zariadenia.

Pri sťahovaní ponúkame kvalitný zákaznícky servis. V prípade potreby zabezpečíme pomoc s vykládkou aj nakládkou vášho nábytku, krabíc, všetkého, čo potrebujete presťahovať. Dohodneme si čas, ktorý vám vyhovuje a prídeme na určené miesto.


Spoľahlivá preprava fragile nábytku


Zabezpečujeme aj prepravu krehkých dekorácií akými sú zrkadlá, rámy, obrazy, porcelán, taniere, poháre alebo váš dizajnový sklený konferenčný stôl. S našou službou FRAGILE sa nemusíte obávať, garantujeme bezpečné doručenie.

Komplexné služby prepravy nábytku


V rámci Slovenska prepravíme akýkoľvek nábytok expresne alebo v economy režime.Nábytok prepravíme aj do zahraničia. Vďaka našim komplexným službám vám vieme zabezpečiť aj prepravu nábytku, ktorý si objednáte cez internet alebo v obchode. Bez ďalších starostí vám ho prevezieme až k vám domov.

Okrem prepravy si u nás môžu klienti nábytok uskladniť do času, kým budú mať dokončené nové bývanie alebo nájdu vlastné priestory. Problém nám nerobí ani odvoz a likvidácia starého nepotrebného nábytku a radi vám pomôžeme aj s balením nábytku u nás v depe. Po dohode vám naši vodiči radi pomôžu s nakládkou a vykládkou nábytku na mieste.

Máte záujem o prepravu nábytku?

Volajte 0910 545 334


Alebo vyplňte rýchly dopytový formulár nižšie a výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.


    Ak ste človek, vyberte obrázok Nákladné auto.


    Zavolajte nám 0910 545 334