Balíky v rámci Slovenska - Car Route, s.r.o.

Preprava
balíkov

vrámci Slovenska

ECONOMY PREPRAVA

Posielanie zásielok vrámci Slovenska už od 8


Potrebujete zaslať balík vrámci Slovenska za výhodnú cenu? V rámci služby Economy doručíme balík na druhý deň od vyzdvihnutia. Balík vyzdvihneme na vami určenom mieste a doručíme adresátovi až k dverám.

Car Route pre vás poskytuje rýchle, kvalitné a spoľahlivé doručovanie balíkov. Náš klientsky servis ponúka nadštandardnú starostlivosť o každú zásielku za rozumné ceny.


Denne prepravujeme balíky rôzneho typu – chladené zásielky v teplotnom režime, nadrozmerné či atypické balíky, balíky na paletách a svojim klientom ponúkame aj špeciálne balíkové služby.

EXPRES PREPRAVA

Expresná zásielka do 24 hodín


Ocitli ste sa v situácii, kedy potrebujete expresne rýchlo prepraviť tovar, balík alebo materiál? Car Route má k dispozícii veľký vozový park a v depe máme vždy pripravené náhradné vozidlá pre expresnú prepravu. Služba EXPRESNÁ PREPRAVA garantuje extrémne rýchle dodanie vašej zásielky, v závislosti od trasy a podmienok zaručujeme dodanie behom jedného pracovného dňa.

Zásielku prevezmeme v stanovený čas a naši skúsení vodiči nájdu vždy najkratšiu a najrýchlejšiu trasu pre doručenie na miesto určenia. Ponúkame rýchle operatívne riešenia, dlhoročné skúsenosti s expresnou prepravou, pracujeme aj cez víkendy a sviatky, takže vašu zásielku doručíme včas bez ohľadu na deň v týždni.

CHLADIARENSKÁ PREPRAVA

Preprava balíkov v chladiarenských dodávkach


V prípade, že obsah vášho balíka podlieha teplotnému režimu, máme k dispozícii certifikované chladiarenské autá. Tie sú, okrem iného, vybavené záznamníkom teplôt ktorý neustále zaznamenáva teplotu v nákladnom priestore. Vďaka tomu máte istotu, že balík príde do cieľa v dokonalom stave aj počas najväčších horúčav uprostred leta. Viac o chladiarenskej preprave si môžete prečítať na podstránke chladiariny.


Denne prepravujeme balíky rôzneho typu – chladené zásielky v teplotnom režime, nadrozmerné či atypické balíky, balíky na paletách a svojim klientom ponúkame aj špeciálne balíkové služby.

DOPYTOVÝ FORMULÁR

Máte záujem o prepravu balíka?

Vyplňte rýchly dopytový formulár nižšie a výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.


    Ak ste človek, vyberte obrázok Nákladné auto.


    Zavolajte nám 0910 545 334