Preprava
balíkov

vrámci Slovenska

ECONOMY PREPRAVA

Posielanie zásielok vrámci Slovenska už od 8


Potrebujete zaslať balík vrámci Slovenska za výhodnú cenu? V rámci služby Economy doručíme balík na druhý deň od vyzdvihnutia. Balík vyzdvihneme na vami určenom mieste a doručíme adresátovi až k dverám.

Car Route pre vás poskytuje rýchle, kvalitné a spoľahlivé doručovanie balíkov. Náš klientsky servis ponúka nadštandardnú starostlivosť o každú zásielku za rozumné ceny.


Denne prepravujeme balíky rôzneho typu – chladené zásielky v teplotnom režime, nadrozmerné či atypické balíky, balíky na paletách a svojim klientom ponúkame aj špeciálne balíkové služby.

EXPRES PREPRAVA

Expresná zásielka do 24 hodín


Ocitli ste sa v situácii, kedy potrebujete expresne rýchlo prepraviť tovar, balík alebo materiál? Car Route má k dispozícii veľký vozový park a v depe máme vždy pripravené náhradné vozidlá pre expresnú prepravu. Služba EXPRESNÁ PREPRAVA garantuje extrémne rýchle dodanie vašej zásielky, v závislosti od trasy a podmienok zaručujeme dodanie behom jedného pracovného dňa.

Zásielku prevezmeme v stanovený čas a naši skúsení vodiči nájdu vždy najkratšiu a najrýchlejšiu trasu pre doručenie na miesto určenia. Ponúkame rýchle operatívne riešenia, dlhoročné skúsenosti s expresnou prepravou, pracujeme aj cez víkendy a sviatky, takže vašu zásielku doručíme včas bez ohľadu na deň v týždni.

Máte záujem o prepravu balíka?

Volajte 0910 545 334


Alebo vyplňte rýchly dopytový formulár nižšie a výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.


    Ak ste človek, vyberte obrázok Auto.


    Zavolajte nám 0910 545 334