Expresná preprava - Car Route, s.r.o.

Expresná
preprava

Bratislava, Slovensko, zahraničie

RÝCHLO A SPOĽAHLIVO

Extrémne rýchle dodanie vašej zásielky


Ocitli ste sa v situácii, kedy potrebujete expresne rýchlo prepraviť tovar, balík alebo materiál? Car Route má k dispozícii veľký vozový park a v depe máme vždy pripravené náhradné vozidlá pre expresnú prepravu. Služba EXPRESNÁ PREPRAVA garantuje extrémne rýchle dodanie vašej zásielky, v závislosti od trasy a podmienok zaručujeme dodanie behom jedného pracovného dňa.Expresne v rámci hlavného mesta, celého Slovenska i do zahraničia


Zásielku prevezmeme v stanovený čas a naši skúsení vodiči nájdu vždy najkratšiu a najrýchlejšiu trasu pre doručenie na miesto určenia. Ponúkame rýchle operatívne riešenia, dlhoročné skúsenosti s expresnou prepravou, pracujeme aj cez víkendy a sviatky, takže vašu zásielku doručíme včas bez ohľadu na deň v týždni.

Expresná preprava

Expresný kuriér v Bratislave

V rámci hlavného mesta vám tovar expresne doručíme behom pár hodín. Uvedomujeme si kritickú situáciu s dopravou v Bratislave. Vodiči poznajú bratislavské cesty ako svoju dlaň, vždy vyberú tú najrýchlejšiu a najefektívnejšiu trasu, aby doručili váš balík v správnom čase a rýchlo.
Expresná preprava

Expresné zásielky do zahraničia

Tovar expresne doručíme aj do zahraničia – Rakúska, Českej republiky, Maďarska, Nemecka, kam jazdia naši vodiči každý deň. Tovar doručujeme v rámci celej Európskej únie. Naše vozidlá jazdia po hlavných mestách okolitých krajín a sú vám neustále k dispozícii. Expresne vieme previesť akýkoľvek tovar, od tlače po stavebný materiál.
Expresná preprava

Expresne doručíme aj krehký tovar

Prepravíme však aj krehkejší tovar, s ktorým treba jazdiť opatrnejšie – sklo, porcelán, zákusky, torty, alkohol, kvety. Ako jediní na trhu ponúkame službu FRAGILE, v prípade, že potrebujete prepraviť krehký, ľahko rozbitný tovar alebo tovar, s ktorým treba zaobchádzať opatrne.
Expresná preprava

Expresná paletová preprava

Našim klientom ponúkame v rámci paletovej prepravy dve služby – Next day delivery a Same day delivery. Čo to v praxi znamená? V rámci Next day delivery služby vyzdvihneme paletu s tovarom v jeden deň a garantujeme doručenie behom nasledujúceho dňa.

Máte záujem o expresnú prepravu?

Volajte 0910 545 334


Alebo vyplňte rýchly dopytový formulár nižšie a výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.


    Ak ste človek, vyberte obrázok Srdce.


    Zavolajte nám 0910 545 334