Balíky v rámci Bratislavy - Car Route, s.r.o.

Preprava
balíkov

v rámci Bratislavy

ECONOMY PREPRAVA

Vozíme už od 1 zásielky,
pri viac zasielkách cena od 3,50 € za balík


Naši vodiči poznajú cesty hlavného mesta a vedia si vybrať najrýchlejšiu a najefektívnejšiu trasu. Vaše zásielky prepravia v čo najkratšom čase. V hlavnom meste máme depo, a preto vieme v prípade potreby zabezpečiť prepravu v rámci Bratislavy do pár minút.

Prevezieme nie len klasické balíky, listy, dokumenty ale aj špecifické zasielky, kvety, sklo, rôzne darčeky či torty. Všetko stíhame behom niekoľkých hodín a dohodnúť si vieme aj presný čas.


EXPRES PREPRAVA

Ultra expresná doprava do 90 minút


Hneď po objednávke posielame vozidlo pre váš balík a doručíme ho v Bratislave behom pár minút od objednania. Výhodou je, že zásielku nie je potrebné zabaliť ani vypisovať zbytočné štítky. Naša expresná služba vie prísť operatívne alebo na dohodnutý čas po zásielku až k vašim dverám a v rámci Bratislavy ju doručiť na adresu, ktorú nám zadáte.

CHLADIARENSKÁ PREPRAVA

Preprava balíkov v chladiarenských dodávkach


V prípade, že obsah vášho balíka podlieha teplotnému režimu, máme k dispozícii certifikované chladiarenské autá. Tie sú, okrem iného, vybavené záznamníkom teplôt ktorý neustále zaznamenáva teplotu v nákladnom priestore. Vďaka tomu máte istotu, že balík príde do cieľa v dokonalom stave aj počas najväčších horúčav uprostred leta. Viac o chladiarenskej preprave si môžete prečítať na podstránke chladiariny.


Zákazníkom ponúkame aj prepravu paliet, väčších nákladov tovaru, nábytku, či prepravu krehkých zásielok v hlavnom meste s našou službou FRAGILE, pri ktorej garantujeme bezpečnú prepravu krehkého tovaru. Vyhnite sa plným cestám hlavného mesta a nechajte prepravu na nás.

DOPYTOVÝ FORMULÁR

Máte záujem o prepravu balíka?

Vyplňte rýchly dopytový formulár nižšie a výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.


    Ak ste človek, vyberte obrázok Nákladné auto.


    Zavolajte nám 0910 545 334