Chladiarenská preprava - Car Route, s.r.o.

Chladiarenské
dodávky


U nás v Car Route je po novom poriadne chladno. Do nášho vozového parku totiž pribudli chladiarenské dodávky, v ktorých prevezieme akýkoľvek chladený a mrazený tovar. A nielen to, v ponuke našich služieb pribudla možnosť prenajatia chladiarenského auta i skladovanie chladeného a mrazeného tovaru.Chladiarenská preprava


V Car Route vám prepravíme akýkoľvek tovar, výnimkou nie je ani mrazený, chladený tovar a tovar, ktorý podlieha teplotnému režimu. Klasická paletová chladiarenská dodávka a chladiarenské auto s dvojmontážou na prepravu ťažšieho tovaru sú pripravené na prepravu v rámci celého Slovenska i zahraničia, kam jazdíme každý deň. Čas hrá pri preprave tovaru najdôležitejšiu rolu, preto našim klientom ponúkame v rámci hlavných miest – Bratislava, Brno,Viedeň, doručenie už do 90 minút. Certifikovanými chladiarenskými autami dokážeme prepraviť chladený/mrazený tovar na krátke i dlhé trate aj so záznamníkom teplôt, ktorý neustále zaznamenáva teplotu v nakladacom priestore.

Chladiarenské auto na prenájom


V ponuke našich služieb nájdete okrem prepravy chladeného tovaru možnosť prenajať si chladiarenské dodávky.. Naše chladiarenské vozidlá obsahujú elektrickú prípojku na 220 V, ktorá im umožňuje chladiť tovar aj bez naštartovaného motora. Ekologické riešenie ponúka klientom efektívne využitie našich vozidiel na rôzne hromadné podujatia aj súkromné účely, kde môžete naše chladiarenské autá využiť ako externé chladničky a mrazničky na uskladnenie akéhokoľvek tovaru s potrebou chladenia. Pracujeme 24 hodín denne 7 dní v týždni, chladiarenské vozidlo tak pre vás vieme doviezť kamkoľvek na Slovensku i do zahraničia aj počas štátnych sviatkov či víkendu.Uskladnite si chladený a mrazený tovar u nás


Nemáte dostatok voľného miesta na uskladnenie tovaru? Chladený a mrazený tovar pre vás nielen prepravíme, ale môžete si ho u nás uskladniť v našich rozsiahlych skladových priestoroch. Ako to v praxi funguje? S našim dispečerom si dohodnete miesto a čas prevzatia, naši vodiči tovar naložia, prepravia v chladiarenskom aute v optimálnej teplote do nášho skladu, ktorý sa nachádza v Bratislave a uskladnia ho. Po dohode vám tovar v stanovenom čase prepravíme z nášho skladu na určené miesto. Tovar u nás môžete mať uskladnený po dobu, akú budete potrebovať, naši pracovníci ho budú pravidelne kontrolovať.

Máte záujem o chladiarenskú prepravu alebo si chcete prenajať chladiarenske auto?

Volajte 0910 545 334


Alebo vyplňte rýchly dopytový formulár nižšie a výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.


    Ak ste človek, vyberte obrázok Lietadlo .


    Zavolajte nám 0910 545 334