Palety v rámci Bratislavy - Car Route, s.r.o.

Paletová
preprava

v rámci Bratislavy - Car Route, s.r.o.

ECONOMY PREPRAVA

Preprava palety vrámci Bratislavy už od 27,50 €


V uliciach Bratislavy jazdí denne niekoľko našich vozidiel, ktoré vedia behom pár minút prepraviť akékoľvek množstvo paliet.

Tak ako pri balíkovej službe, si náš klient službu paletovej prepravy telefonicky alebo mailovo objedná. Vystavia vám cenovú ponuku. Dohodneme si čas prevzatia, tovar na palete od vás prevezmeme, naložíme a prepravíme na určené miesto.


EXPRES PREPRAVA PALIET

Ultra expresná doprava paliet do 90 minút


Paletovú prepravu realizujeme dvoma formami – Next day delivery a Same day delivery. Čo to v praxi znamená? Ak si zvolíte Same day delivery, vieme vám vrámci Bratislavy operatívne prepraviť palety už do 90 minút. V rámci Next day delivery služby vyzdvihneme paletu s tovarom v jeden deň a garantujeme doručenie behom nasledujúceho dňa.

CHLADIARENSKÁ PREPRAVA

Preprava paliet v chladiarenských dodávkach


V prípade, že tovar podlieha teplotnému režimu, máme k dispozícii certifikované chladiarenské autá s dvojmontážou na prepravu ťažšieho tovaru. Tie sú, okrem iného, vybavené záznamníkom teplôt ktorý neustále zaznamenáva teplotu v nákladnom priestore. Vďaka tomu máte istotu, že tovar príde do cieľa v perfektnom stave aj počas najväčších horúčav uprostred leta. Viac o chladiarenskej preprave si môžete prečítať na podstránke chladiariny.


Máte záujem o paletovú prepravu?

Volajte 0910 545 334


Alebo vyplňte rýchly dopytový formulár nižšie a výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.


    Ak ste človek, vyberte obrázok Kľúč.


    Zavolajte nám 0910 545 334