Palety - Car Route, s.r.o.

Paletová
preprava

Car Route, s.r.o.

PREPRAVNÉ SLUŽBY

Paletový kuriér k vašim službám


Car Route má vytvorenú bohatú sieť pre prepravu paliet v rámci Slovenska, Českej republiky, Rakúska, Maďarska i Nemecka. Vieme, aké je pre dodávateľov a obchodníkov dôležité rýchle dodanie tovaru, preto ponúkame expresnú paletovú prepravu. V uliciach Bratislavy jazdí denne niekoľko našich vozidiel, ktoré vedia behom pár minút prepraviť akékoľvek množstvo paliet. Pre našich klientov ponúkame poistenie paletového tovaru a prepravu tovaru na dobierku.  Operatívne máme vozidlá vo Viedni, Budapešti a Prahe.  


Prepravíme od 1 až po 32 paliet na jednom vozidle


V Car Route vieme prepraviť menšie i väčšie množstvo paletového tovaru, preto sú naše služby vhodné pre menších i väčších obchodníkov. Naše vozidlá dokážu previesť dokopy až 32 paliet. K dispozícii máme aj vozidlá s hydraulickou plošinou, vďaka ktorej vedia naši vodiči jednoducho manipulovať s paletami pri nakladaní a vykladaní tovaru. Nemáte dostatok miesta v sklade? Paletový tovar vieme uskladniť v našich skladovacích priestoroch.


Preprava paliet v chladiarenských dodávkach


V prípade, že tovar podlieha teplotnému režimu, máme k dispozícii certifikované chladiarenské autá s dvojmontážou na prepravu ťažšieho tovaru. Tie sú, okrem iného, vybavené záznamníkom teplôt ktorý neustále zaznamenáva teplotu v nákladnom priestore. Vďaka tomu máte istotu, že tovar príde do cieľa v perfektnom stave aj počas najväčších horúčav uprostred leta. Viac o chladiarenskej preprave si môžete prečítať na podstránke chladiariny.


Aké veľké paletové zásielky je možné bez problémov posielať?


Maximálna celková hmotnosť zásielky

3500 kg

Maximálna hmotnosť 1 kusu tovaru v zásielke

1200 kg

Maximálna výška tovaru na palete

220 cm

Maximálna dĺžka tovaru na palete

240 cm

Maximálny objem celej zásielky

14 m3


Nespĺňa vaša zásielka uvedené parametre?

Do cieľa ju bez problémov doručíme i napriek tomu. Využite službu Špecifická preprava, prispôsobíme sa každej vašej požiadavke a vypracujeme vám riešenie na mieru. Jednoducho využite spoľahlivé prepravné služby Carroute.

Prejsť na Špecifickú prepravu

Máte záujem o prepravu palety?

Volajte 0910 545 334


Alebo vyplňte rýchly dopytový formulár nižšie a výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.


    Ak ste človek, vyberte obrázok Pohár .


    Zavolajte nám 0910 545 334