Balíky - Car Route, s.r.o.

Preprava
balíkov

KURIÉRSKE SLUŽBY

Spoľahlivá preprava balíkov pre firmy i jednotlivcov


Zásielková služba Car Route je správne voľba, ak premýšľate ako poslať balík priamo z pohodlia domu alebo kancelárskeho zhonu. Pri doručení vašej zásielky postupujeme systémom "door to door" - od dverí k dverám. V praxi to znamená, že balík vyzdvihneme na vami určenom mieste a doručíme ho až k dverám adresáta. Odosielateľ ani prijímateľ tak nemusia urobiť ani o krok navyše, aby celý proces doručenia prebehol úspešne.


Doplnkovou službou je Fragile - preprava krehkého tovaru (sklo, porcelán, torty a iné) s garanciou doručenia bez poškodenia.

Vieme prepraviť akýkoľvek balík. Od jedného dokumentu až po väčšie množstvá a rozmery balíkov, pričom ponúkame aj špeciálne balíkové služby. Klient a profesionálny vodič zásielkovej služby komunikujú priamo a vyhnú sa tak prípadným komplikáciám či nedorozumeniam.

Starostlivo dohliadame na všetky vaše zásielky. Všetky vozidlá sú vybavené sledovaním prostredníctvom GPS. Vašu objednávku máme tak neustále pod kontrolou.


Vyberte si prepravu balíka podľa vašich potrieb

Čo musí balík spĺňať?


maximálna váha

50 kg

maximálny rozmer

120 x 80 x 70 cm


Nespĺňa vaša zásielka uvedené parametre?

Do cieľa ju bez problémov doručíme i napriek tomu. Jednoducho využite spoľahlivé prepravné služby Carroute. Vyplňte rýchly kontaktný formulár a my vám poradíme. Výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.

Prejsť na kontaktný formulár

Kedy bude môj balík doručený?


DOPYTOVÝ FORMULÁR

Máte záujem o prepravu balíka?

Vyplňte rýchly dopytový formulár nižšie a výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.


    Ak ste človek, vyberte obrázok Nákladné auto.


    Zavolajte nám 0910 545 334