Medzinárodná preprava balíkov | Car Route, s.r.o. 

Medzinárodná preprava balíkov

Doložte si do tohto auta tovar už od 12 €

Profesionálne zásielkové služby Car Route nepoznajú hranice. Vaše zásielky doručíme v rámci akejkoľvek krajiny Európskej únie, od listových zásielok, cez balíky, až po palety!

Premyslená distribúcia a pohotový operačný tím sú základ, vďaka ktorému kuriérske služby do zahraničia využívajú naši spokojní klienti opakovane. Využite aj možnosť doviezť tovar zo zahraničia na Slovensko.

Ako to funguje?

Stačí, ak svoj balík zabalíte do krabice a objednáte si zásielkovú službu Car Route, kde presne uvediete miesto vyzdvihnutia a požadovaného doručenia. Po dohodnutí detailov s operátorom vašu zásielku vyzdvihne v dohodnutom čase kuriér a už v nasledujúci pracovný deň putuje zásielka do cieľovej krajiny. Zásielky rozvážame po celej Európe, balíky do Holandska, balíky do Rakúska, balíky do Maďarska, balíky do Talianska, balíky do Poľska, balíky do Nemecka, balíky do Chorvátska, balíky do Anglicka, stačí nás kontaktovať.

 

Koľko stojí doručenie do zahraničia?

Parametre vašej zásielky a podmienky doručenia sú jedinečné, preto vám cenu za zásielku do zahraničia naceníme osobitne. Postačí, ak jednoducho vyplníte formulár nižšie. Orientačne môžete poslať balík do niektorej z krajín EÚ rýchlo a pohodlne už od 12 €.