Kuriérska služba - cenník. Ako sa nenechať oklamať?

Situácia, s ktorou sa stretol každý z nás. Do vyhľadávača píšete jasné zadanie - kurierska sluzba cennik a na stole leží balík čakajúci na odoslanie. To, čo vám však monitor zobrazí, nie je rýchla a jasná odpoveď na vašu otázku.

Cenník kuriérskych služieb zverejnený na web stránke je totiž takmer vždy hotová španielska dedina. Zorientovali ste sa? Máte z polovice vyhrané. Výsledná cena prepravy kuriérom je však často vyššia, ako uvádza cenník. A napokon… viete určite, že to, čo potrebujete, sú práve kuriérske služby?

Profesionálne kuriérske a prepravné spoločnosti odpovedajú jasne. Individuálna cenová ponuka je lepším riešením, ako cenník kuriérskych služieb. Vysvetlíme vám, prečo je lepšie kontaktovať prepravnú spoločnosť a nechať si naceniť ponuku na mieru.

 

Prepravné služby, kuriérske služby či logistické. Ako poslať balík?

 

My v Car route sa často stretávame so základným problémom, ktorý vám žiaden online cenník kuriérskych služieb vyriešiť nepomôže.

Peter mal jednoduchú požiadavku - potreboval prepravu kuriérom. Avšak obsah balíka bol trochu netradičný. Svojej milovanej chcel urobiť radosť na diaľku a tak sa rozhodol poslať jej na druhý koniec republiky bicykel. Ako inak - kuriérom. Hodiny porovnával čísla na stránkach, ktoré mu zobrazil internet po zadaní slov kuriérska služba cenník. Keď napokon vyriešil hádanku o tom, koľko stojí poslať balík a dôsledne vyplnil objednávkový formulár, prišlo vytriezvenie. Počítač hlásil chybu - u danej spoločnosti sa bicykel kuriérom poslať nedá. Vyskúšajte prepravu tovaru.

Namiesto toho, aby Peter celý proces porovnávania cenníkov kuriérskych a prepravných služieb absolvoval znova, urobil múdre rozhodnutie.
Kontaktoval spoločnosť, ktorá poskytuje komplexné kuriérske a prepravné služby a na základe presného zadania mal obratom nacenené, koľko ho tá radosť na diaľku bude stáť. Kuriérska spoločnosť, ktorá sa orientuje na široké spektrum služieb, totiž dokáže presne klasifikovať, o akú službu má zákazník záujem a ponúkne mu najoptimálnejšie riešenie (zásielková služba, preprava tovaru, preprava balíkov či dokonca preprava materiálu).
Za najvýhodnejšiu cenu a bez hodín strávených na internete porovnávaním cenníkov kuriérskych služieb.


Výsledná cena prepravy kuriérom. Skutočne?


Hoci ste podľa cenníka kuriérskych služieb niekoľkokrát výslednú cenu rátali.. a ešte raz prerátali...v momente, keď nadišla chvíľa zaplatiť cenu za poslanie balíka, výsledná suma sa nezhodovala.
Niečo vám tam totiž PRIRÁTALI.
Kolonka kuriérske služby cenník totiž často neobsahuje skryté poplatky.
Palivový či mýtny príplatok dokážu výslednú cenu prepravy kuriérom ovplyvniť dokonca aj o 10%. Samozrejme, smerom nahor.

Naopak - vďaka cenovej ponuke, ktorú si necháte vypracovať individuálne, výsledná cena za prepravu reálne zodpovedá sume, ktorú napokon budete musieť zaplatiť. Ušetríte si tak nielen nemilé prekvapenie pri platbe, ale opäť i zbytočný čas v spoločnosti neprehľadných cenníkov.

Ak budete i nabudúce stáť pred úlohou ako poslať balík, vyskúšajte napríklad rýchly kontaktný formulár namiesto neprehľadného cenníka kuriérskych služieb na internete.
Ušetríte tak nielen peniaze, ale i drahocenný čas.