Stíhate zásobovanie pred sviatkami? | Car Route, s.r.o. 

Stíhate zásobovanie pred sviatkami?

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku, Vianoce. Všetci si budeme v rodinnom kruhu vychutnávať spoločné chvíle oddychu, dobré jedlo a rozdáme nejaké darčeky. Obdobie pred sviatkami ale také pokojné nie je, hlavne ak vlastníte obchod, e-shop a kopia sa vám objednávky. Stíhate zásobovanie pred sviatočným návalom?

Áno, Vianoce sú ten najkrajší čas v roku, ako sa spieva vo vianočných koledách, ktoré nám hrajú v nákupných centrách a v rádiu už od novembra. Netvárme sa ale,že obdobie pred Vianocami nie je najviac hektickým obdobím. Všetci sú uponáhľaní, zháňajú darčeky na poslednú chvíľu. Tento rok je vzhľadom k aktuálnej situácii so svetovou pandémiou ešte náročnejším. Najviac to pocítia práve e-shopy.

 

Nakupovanie cez internet je pohodlné, jednoduché a bezpečnejšie, ako nakupovanie v dave ľudí. Odborníci odporúčajú, aby sme sa vyhýbali davom ľudí. Vláda oznamuje lockdown. Väčšina ľudí sipreto volí nakupovanie cez internet.

 

Už počas prvej vlny pandémie na Slovensku oznamovali internetoví predajcovia nával objednávok. Čo teraz pred Vianocami a počas povianočných výpredajov. Zvládate zásobovanie? Sme tu pre vás.

 

Čo ponúkame?

Preprava paliet, expresná preprava tovaru v rámci Bratislavy i Slovenska. Zásobovanie zabezpečujeme aj do zahraničia – Českej republiky, Viedne i Budapešti. Do zahraničia jazdíme každý deň, tovar vám tak vieme doručiť do 24 hodín.

 

Ako postupovať?

Vyberte si vozidlo podľa veľkosti prepravovaného tovaru, naši pracovníci vám už na začiatku poradia, ktoré vozidlo je pre vás vzhľadom k veľkosti a k hmotnosti prepravovaného tovaru vhodné. Vy tak nebudete musieť platiť za priestor vo vozidle, ktorý v skutočnosti nevyužijete.

 

Dohodneme si miesto a čas, kedy naložíme tovar. Naši pracovníci naložia tovar, k dispozícii máme aj vozidlá s s hydraulickou plošinou, naši skúsení vodiči tak jednoducho naložia aj paletový tovar.

 

Sme férový multifunkčný prepravca

Vlastníme niekoľko typov vozidiel, vďaka tomu vám vieme pomôcť s prepravou rôzneho tovaru od zopár kilogramov po 3,5 ton.

 

Je jedno, čo potrebujete previesť, my zvládneme palety plné tovaru aj krehký materiál, ktorý sa môže ľahko rozbiť. V tomto prípade ponúkame službu FRAGILE, postaráme sa o bezpečné doručenie balíkov s krehkým tovarom bez poškodenia.

 

Bezpečnosť na prvom mieste

Súčasný stav s opatreniami na Slovensku nám nie je ľahostajný. Chránime našich pracovníkov a vodičov rúškami, rukavicami a dezinfekciou. Pravidelne dezinfikujeme naše vozidlá.

 

V tejto ťažkej situácii, v ktorej sa ocitol celý svet, sa prepravcovia nezastavili, nepoľavili, práve naopak - pracujú ešte usilovnejšie. My v CarRoute sme tu pre vás, súkromné osoby, ktoré potrebujú preniesť tovar, nábytok a pre podnikateľov a majiteľov, ktorí potrebujú zabezpečiť zásobovanie, prepravu paliet, materiálu a tovaru. Radi vám pomôžeme, poradíme.

 

Nezabudnime si napriek opatreniam užiť sviatky. Celý tím CarRoute vám praje krásne prežitie vianočných sviatkov, šťastný nový rok a hlavne veľa zdravia!

 

Váš tím CarRoute