Preprava nábytku: Sťahovanie počas lockdownu | Car Route, s.r.o. 

Preprava nábytku: Sťahovanie počas lockdownu

Sťahovanie prináša do života mnoho zmien. Zmenu miesta, ktoré voláme domov, zmenu nábytku a zariadenia, v niektorých prípadoch dokonca zmenu mesta či obce, v ktorej budete po presťahovaní žiť.

Všetky tieto zmeny sa nesú na stresovej vlne, ktorú by sme v týchto časoch vymenili radšej za morské vlny a pokoj na dovolenke. Je však lockdown. Zákaz vychádzania a zákaz cestovania, a to nielen do zahraničia, ale aj do iných okresov.

 

Čo ak práve v tejto chvíli potrebujete presťahovať nábytok, previesť nové spotrebiče alebo odniesť starý nábytok po starkej do zberného dvora? Na to sme tu my a ponúkame niekoľko bezstarostných riešení stresovej vlny zo sťahovania.

 

Preprava nábytku do vášho nového domova

Krabice sú zbalené, niekoľko ich odveziete aj osobným vozidlom. Asi by ste to nezvládli naraz a taký gauč do kufra vášho osobného automobilu pravdepodobne nenapcháte. Koľkokrát by ste sa s krabicami plnými vašich osobných vecí museli otočiť, aby ste dokázali odniesť všetko? Míňate tak benzín, stresujete sa, čo na pohode pri sťahovaní nepridáva, a dokonca tým škodíte životnému prostrediu.

 

V súčasnosti, kedy je cestovanie cez okresy zložité, môžete pri sťahovaní mimo okres riešiť aj policajné hliadky. Zjednodušte si to. Stačí jedno vozidlo, jedna cesta, menej benzínu, viac priestoru a pomoc našich skúsených pracovníkov. Naši pracovníci vám zabezpečia výber vhodného vozidla na presťahovanie krabíc i veľkých kusov nábytku a kompletného zariadenia do vášho nového príbytku.

 

Zabezpečujeme aj prepravu krehkých dekorácií akými sú zrkadlá, rámy, obrazy, porcelán, taniere, poháre alebo váš dizajnový sklený konferenčný stôl. S našou službou FRAGILE sa nemusíte obávať, garantujeme bezpečné doručenie.

 

Starý nábytok prevezieme alebo uskladníme

Mnohí mladí ľudia sa sťahujú do zariadených domov alebo bytov po starých rodičoch. Retro je dnes moderné a v interiérovom dizajne vyhľadávané. Sú však kusy nábytku, ktoré majú najlepšie roky za sebou a vy sa ich potrebujete zbaviť.

 

Pokiaľ máte starý alebo zničený nábytok, ktorý potrebujete odniesť na zberný dvor, sme tu pre vás. Prídeme na dohodnutý čas a miesto a prevezmeme starý nábytok, ktorý následne odvezieme na najbližší zberný dvor. Preprava starého nábytku bez starostí.

 

Ak ale v starom domčeku nájdete unikátny kúsok nábytku, ktorý by ste chceli niekde uskladniť, kým sa rozhodnete, čo s ním, ale nemáte na to miesto, sme vám k dispozícii. U nás v CarRoute ponúkame nielen bezpečnú prepravu vzácnych kusov nábytku, ale aj ich následné uskladnenie v našich skladoch.

 

Nový nábytok priamo z obchodu

Pri sťahovaní sa väčšinou rozhodneme kúpiť nové zariadenie, spotrebiče, ideme predsa do nového. V čase pandémie a aktuálneho lockdownu je nakupovanie nábytku ešte otravnejšie a náročnejšie ako počas bežného života. Už vtedy je potrebné myslieť na prevoz ťažkých spotrebičov a nového nábytku, zosúladenie práce, aby ste mohli ísť nábytok vybrať, naložiť alebo prevziať z výdajného miesta.

 

My v CarRoute zabezpečíme prepravu nábytku, ktorý si objednáte cez internet priamo na prevádzke a previesť vám ho bezpečne a bez ďalších starostí až domov. Naši pracovníci vám po dohode radi pomôžu s vyložením i vynesením nábytku či zariadenia. K dispozícii máme aj autá s  hydraulickou plošinou, vďaka čomu bude nakladanie a vykladanie nábytku ešte jednoduchšie.

 

Bezpečne, bez starostí a s úsmevom

V prípade, že sa chcete vyhnúť stresovej vlne pri sťahovaní alebo ju aspoň zmierniť, neváhajte nás kontaktovať. Vyberieme spoločne vhodné prepravné vozidlo, dohodneme si čas, miesto a podáme vám pomocnú ruku, aby ste na sťahovanie do nového domova mali iba pekné spomienky.

 

Ponúkame prepravu nábytku v rámci Bratislavy, celého Slovenska i do zahraničia, kam jazdíme každý deň. Nábytok vám vieme doručiť aj expresne s našou službou – Expresná preprava nábytku.

 

Samozrejmosťou v tejto dobe je zaručená bezpečnosť pre vás i našich pracovníkov. Pravidelná dezinfekcia vozidiel a ochranné pomôcky, aby sme sa vyhli nepriateľskému vírusu.

 

Váš CarRoute