Do Maďarska prepravíme palety, stavebný materiál aj nadrozmerné balíky | Car Route, s.r.o. 

Do Maďarska prepravíme palety, stavebný materiál aj nadrozmerné balíky

Hranice s našimi južnými susedmi Maďarskom sú od d 1. septembra 2020 zatvorené a platí zákaz vstupu do Maďarska, iným ako maďarským občanom. Existuje zopár výnimiek, jednu z nich máme aj my ako prepravná spoločnosť. V prípade, že potrebujete do Maďarska previesť palety, tovar, stavebný materiál či nadrozmerné balíky, sme tu pre vás.

Od septembra fungujú na hraniciach s Maďarskom nové pravidlá, nedelí nás len rieka Dunaj, ale aj pandemické opatrenia. Osoba, ktorá nie je občanom Maďarska, nemôže vstúpiť osobnou dopravou na územie Maďarska - iba vo výnimkách, ktoré stanovuje zákon a nariadenie vlády. Tovar, balíky, palety s materiálom či iné zásielky tak sami k našim južným susedom nedoveziete, aspoň nie tak jednoducho, ako tomu bolo do uzatvorenia hraníc.

 

Vyhnite sa problémom a kontrolám na hraničných priechodoch. Ak potrebujete dopraviť tovar alebo materiál do Maďarska, stačí nás kontaktovať. V cene prepravy tovaru je u nás aj poistenie.

 

S našimi pracovníkmi si dohodnete miesto a čas prevzatia zásielky, ktorú potrebujete dopraviť do zahraničia. Po dohodnutí všetkých detailov s našim operátorom vašu zásielku vyzdvihne v dohodnutom čase náš kuriér a už v nasledujúci pracovný deň putuje zásielka do cieľovej krajiny.

 

Do krajín EÚ jazdíme každý deň

Do Maďarska ako aj iných krajín Európskej únie jazdíme každý deň. K dispozícii máme niekoľko vozidiel v závislosti od veľkosti a váhy nákladu, ktorý je potrebné previesť. Naši pracovníci denne prevážajú palety s tovarom, materiálom, stavebný materiál, nadrozmerné balíky, ktoré bezpečne dopravujú v celej Európe.

 

CarRoute vám dopraví tovar do váhy 3,5 ton. Prepravu je možné rozdeliť na časti alebo absolvovať jednorazovo.

 

V ponuke máme aj službu FRAGILE, vďaka ktorej prepravíme aj krehký tovar ako sklo, zrkadlá, porcelán bez poškodenia so zvýšenou bezpečnosťou pri preprave.

 

V prípade, že prepravujeme ťažší tovar alebo palety, máme k dispozícii aj špeciálne autá s hydraulickou plošinou. Naši skúsení kuriéri radi podajú pomocnú ruku a postarajú sa o vykládku a nakládku tovaru.

 

Koľko stojí preprava do zahraničia?

Jedna z najčastejších otázok, ktorú dostávame je: Koľko takáto preprava do zahraničia vyjde cenovo?

 

Parametre každej zásielky a podmienky doručenia sú jedinečné. To je dôvod, prečo vám cenu za zásielku do zahraničia naceníme osobitne po tom, čo dostaneme k dispozícii všetky potrebné informácie o veľkosti, váhe prepravovaného tovaru a miesta, kam treba vašu zásielku dopraviť. Vytvoríme pre vás cenovú ponuku, dohodneme detaily a poradíme aj pri výbere správneho vozidla na prepravu.

 

Kontaktovať nás môžete cez formulár alebo cez emailovú adresu objednavky@carroute.sk, či telefonicky na tel. čísle 0903 745 334.

 

Bezpečnosť na prvom mieste

Stále fungujeme v bezpečnostnom režime a dodržujeme všetky pandemické opatrenia. Naši kuriéri sú vystrojení rúškami, rukavicami a autá pravidelne dezinfikujeme. Bezpečnosť je pre nás dôležitá nielen pri preprave tovaru, ale aj pri zdraví. Myslíme na zdravie vás i našich zamestnancov. V prípade, že ste v karanténe a potrebujete prepraviť tovar, vieme si dohodnúť nakládku tovaru bez osobného stretnutia.

 

Váš CarRoute