Blog | Car Route, s.r.o. 

Blog

Vianoce už prišli, Vianoce už prišli, spieva sa v známom reklamnom spote. Pomaly začína advent a začína sa sviatočný čas. Každý rok firmy posielajú svojim významným klientom, sponzorom a obchodným partnerom vianočné darčeky v podobe reklamných predmetov, vianočného a novoročného pozdravu alebo inej maličkosti. Máte dve možnosti ako takéto dary doručiť, prvou je kuriérska spoločnosť a druhou osobná prepravná služba od nás.

Vlastníte e-shop, sklad s tovarom, kamennú predajňu? Ste obchodník, ktorý potrebuje previezť tovar, materiál z jedného miesta na druhé? Tak určite poznáte pocit, kedy vás tlačí čas a vy potrebujete spoľahlivého prepravcu, ktorý príde s vozidlom a dovezie vaše palety s tovarom na vami určené miesto. My však okrem bezpečnej prepravy ponúkame našim klientom o niečo viac.

Ako prepravca prepravujeme tovar nielen súkromným osobám, ale  zabezpečujeme zásobovanie pre rôzne spoločnosti, malých a väčších podnikateľov. Tovar prepravujeme na základe dopredu dohodnutých podmienok, sme však vždy pripravení spraviť pre spokojnosť klienta všetko, čo je v našich silách. Ako prebieha dlhodobá spolupráca s nami a aké výhody pre vás ponúkame?

Prepravné spoločnosti po celom svete hlásia jedno – dopravíme váš tovar bezpečne na určené miesto. My v Car Route radi v dobrom vybočujeme z davu a našim klientom preto nepovieme len spomínanú vetu, ale vysvetlíme im celý proces prepravy ich tovaru z bodu A do bodu B. Ako to u nás vyzerá?

Základom prepravy tovaru sú vozidlá, ktoré tovar prepravia na svojej korbe a skúsený vodič, ktorý sa postará o bezpečné dodanie tovaru. Na to, aby sme vedeli prepraviť rôzny tovar a splnili tak vaše požiadavky, máme k dispozícii širokú škálu vozidiel v našom vozovom parku. Predstavme si vozidlá, ktoré nosia váš tovar.

Keď potrebujete prepraviť tovar, nábytok, stavebný materiál či balík, chcete komplexnú službu, pri ktorej sa nemusíte o nič starať. Inak povedané: Zoberte môj balík alebo tovar a doručte ho v poriadku na určené miesto. My v CarRoute prinášame riešenia ušité na mieru pre každého zákazníka. Čo ponúkame?

Prepravné spoločnosti využívajú cestnú dopravu na prepravu tovaru a s tým prichádza mnoho rizík. Nielen riziko dopravnej nehody. Ako sa vyhnúť rizikám pri preprave a ako docieliť, aby váš tovar prišiel do cieľa bez poškodenia? O tom si povieme niečo viac v nasledujúcich riadkoch.

Sťahovanie prináša do života mnoho zmien. Zmenu miesta, ktoré voláme domov, zmenu nábytku a zariadenia, v niektorých prípadoch dokonca zmenu mesta či obce, v ktorej budete po presťahovaní žiť.

Žijeme v uponáhľanom svete, ktorý sa síce s príchodom svetovej pandémie trochu spomalil, v niektorých veciach však zostáva aj naďalej rýchlosť na prvom mieste – reč je o prepravných službách.

Prepraviť tovar a palety expresne, a bez starostí je snom mnohých dodávateľov,obchodníkov a podnikateľov. Rýchlosť hrá v mnohých prípadoch jednu z najdôležitejších rol v rámci prepravy tovaru.

Hranice s našimi južnými susedmi Maďarskom sú od d 1. septembra 2020 zatvorené a platí zákaz vstupu do Maďarska, iným ako maďarským občanom. Existuje zopár výnimiek, jednu z nich máme aj my ako prepravná spoločnosť. V prípade, že potrebujete do Maďarska previesť palety, tovar, stavebný materiál či nadrozmerné balíky, sme tu pre vás.

Blížia sa najkrajšie sviatky v roku, Vianoce. Všetci si budeme v rodinnom kruhu vychutnávať spoločné chvíle oddychu, dobré jedlo a rozdáme nejaké darčeky. Obdobie pred sviatkami ale také pokojné nie je, hlavne ak vlastníte obchod, e-shop a kopia sa vám objednávky. Stíhate zásobovanie pred sviatočným návalom?

V dobe pandémie je čoraz ťažšie prechádzať cez hranice nielen vzdialených štátov, ale aj našich susedov – Čechov, Maďarov, Poliakov, Ukrajincov a Rakúšanov. Práve Rakúsko je pre mnohých miestom, kam odchádzajú za prácou alebo tam obchodujú. Máme tam rodiny, máme tam biznis, žijeme tam. Vyhnite sa problémom, šíriacemu sa vírusu a ušetrite čas, využite naše prepravné služby.

 

Koľkí z vás vlastnia dodávku alebo auto na prepravu nadrozmerných nákladov? Málokto. Ak ju nepotrebujete ku svojej práci, nebude vám stáť na parkovisku alebo v garáži len tak, keby náhodou. V prípade, že sa človek ocitne v situácii, kedy potrebuje previesť veľké kusy nábytku, palety plné materiálu, tovar alebo chce začať distribuovať svoje výrobky do zahraničia, potrebuje kvalitnú prepravnú službu. My vám ju ponúkame.

Druhá vlna koronavírusu naberá na sile, každý deň pribúdajú nové prípady nakazených a zoznam červených krajín sa rozrastá. Zaradila sa medzi nich aj Česká republika. V susednom bratskom štáte žije mnoho Slovákov, ktorí tam podnikajú. Ak potrebujete previesť tovar, väčšie balíky alebo celé palety tovaru, sme tu pre vás. Čo ponúkame?

Každý z nás sa už ocitol v situácii, kedy potreboval niečo dostať z bodu A do bodu B veľmi rýchlo. Pracovné povinnosti, rodina, nedostatok času – to sú faktory, ktoré nám občas nedovolia, aby sme si danú vec previezli my a dostali ju na určené miesto. Hlavne, ak žijete v hlavnom meste, ktoré nikdy nespí a premávka nám robí vrásky na čele. Ponúkame riešenie - expresné dodanie tovaru v rámci Bratislavy. Ako?

Posielate niečo rodine alebo známym. Mnohokrát do zahraničia alebo niekoľko desiatok kilometrov od vás. Balík musí prežiť cestu k príjemcovi, a to nezáleží len od nás. Dôležité je balík správne zabaliť, aby sme ho v bezpečí mohli doručiť bez najmenšieho poškodenia. Ako na to?

Opatrenia sú vyhlásené už niekoľko týždňov, všetci žijeme s rúškami na tvárach, väčšinu času trávime doma. Nie každý. Kombinácia zavretých obchodov a nariadenia zdržiavať sa doma, vytvorila situáciu, kedy väčšina národa využíva prepravné služby a objednáva tovar cez internet.

Žijeme v dobe, kedy si niečo objednáte a prepravná spoločnosť vám to donesie až pred dvere vášho príbytku. Tovar sa preváža všetkými možnými spôsobmi, denne na cestách vidno stovky kamiónov, ktoré nesú tovar do obchodov, či dodávky, ktoré prepravujú tovar, ktorý niekomu posielate. Nad hlavami lietajú lietadlá, na mori sa plavia nákladné lode, a bohužiaľ, často vidieť aj vlaky plné dreva z našich stromov. Ako ale prepravovali tovar naši predkovia?

Máte v zahraničí rodinu, ktorej radi občas pošlete väčší balík plný darčekov, slovenských dobrôt, ktoré v mimo domoviny nekúpia? Alebo ste firma, ktorý potrebuje prepraviť väčší tovar do zahraničia a potrebujete spoľahlivú prepravnú spoločnosť?

Máte radi sci-fi? Tak sa skúsme spolu pozrieť do ďalekej aj blízkej budúcnosti. Ako bude podľa vás vyzerať preprava tovaru? Donesú vám balíček samostatné roboty alebo priletí na drone? Možností a sci-fi scenárov je mnoho.