Kuriérske služby | Car Route, s.r.o. 

Kuriérske služby

Kuriérske služby Carroute sú presne to, čo hľadáte:

ak má balík
do 50 kg

ak je jeho maximálny rozmer
do 2 metrov

 

Nespĺňa vaša zásielka uvedené parametre? Do cieľa ju bez problémov doručíme i napriek tomu. Jednoducho využite spoľahlivé prepravné služby Carroute. Nie ste si istý, ktorú službu potrebujete? Vyplňte rýchly kontaktný formulár nižšie a my vám poradíme. Výsledkom bude už konkrétna cena a doručenie presne podľa vašich požiadaviek.

Prepravujeme zásielky predmetov s rôznymi veľkosťami

Od jedného dokumentu až po veľké balíky. Vozidlá sledujeme v reálnom čase pomocou GPS. Vaša zásielka je neustále monitorovaná. Poskytujeme pestré spektrum činností, aby sme splnili jedinečné potreby našich zákazníkov. Expresne pre vás zabezpečíme služby ako:

Vašu zásielku dopravíme do cieľa rýchlo a bezpečne. Nezáleží na tom, či posielate obálku s dôležitými dokumentami alebo krehké čajové pečivo pre babičku. Kuriérske služby pre firmy i súkromné osoby zabezpečíme rovnako efektívne.

Ako funguje kuriérska služba?

Zaujíma vás ako to celé prebieha? Postačí, ak svoju zásielku bezpečne zabalíte do krabice a objednáte si naše zásielkové služby. V dohodnutom čase vám na dvere zaklope kuriér, váš balík vyzdvihne a doručí k adresátovi priamo do rúk. Z pohodlia domova alebo rušného dňa v kancelárii tak odošlete balík na určenú adresu. Jednoducho, spoľahlivo a pohodlne. Od dverí k dverám (door to door service).


Kedy bude môj balík doručený?

Vašu zásielku doručíme pohodlne v ten istý deň v rámci Bratislavy a už nasledujúci deň v rámci celého Slovenska. Rýchle doručenie balíka vám zabezpečíme aj do Čiech a iných krajín EÚ.

 

Koľko zaplatím za kuriéra?

Cenu za kuriérske služby určíme podľa konkrétnej požiadavky klienta a parametrov zásielky. Vždy sa tak dozviete konečnú a najvýhodnejšiu sumu, ktorú zaplatíte.
Orientačne pošlete s Carroute balík v Bratislave od 5 €, v rámci územia Slovenska od 8 € a svoju rodinu v Čechách môžete potešiť vianočným darčekom od 14,50 €.
V Carroute klientov nezavádzame všeobecným cenníkom. Viac o cenách si môžete prečítať tu.