Expresné dodanie v rámci hlavného mesta | Car Route, s.r.o. 

Expresné dodanie v rámci hlavného mesta

Každý z nás sa už ocitol v situácii, kedy potreboval niečo dostať z bodu A do bodu B veľmi rýchlo. Pracovné povinnosti, rodina, nedostatok času – to sú faktory, ktoré nám občas nedovolia, aby sme si danú vec previezli my a dostali ju na určené miesto. Hlavne, ak žijete v hlavnom meste, ktoré nikdy nespí a premávka nám robí vrásky na čele. Ponúkame riešenie - expresné dodanie tovaru v rámci Bratislavy. Ako?

Tovar dodáme v ten istý deň

Koľkokrát sa vám už stalo, že ste zabudli poslať naplánovanú zásielku a nastal deň D. Je ráno, vy potrebujete ísť do práce, vybaviť hromadu vecí a ísť po deti do školy. Ak je potrebné poslať balík v rámci Bratislavy, môžete využiť expresné dodanie. Zásielku dodáme na miesto v ten istý deň, ako nám ju odovzdáte.

 

Zásielku nemusíte baliť ani vypisovať štítok

Výhodou je, že zásielku nie je potrebné zabaliť ani vypisovať zbytočné štítky. Naša expresná služba vie prísť na dohodnutý čas po zásielku a v rámci Bratislavy ju doručiť na adresu, ktorú nám zadáte.

 

Kvety, torty, krehké zásielky? Nie je problém

Pri zásielkach si väčšina ľudí myslí, že ide len o klasické balíky, listy, dokumenty. My však ponúkame aj prevoz kvetov, skla, rôznych darčekov či torty. Nemáte auto alebo sa chcete vyhnúť hlavnej špičke? Dovezieme vám kvety, výzdobu i tortu na narodeninovú oslavu a vy tak budete bez starostí. Pošlite kvety svojej partnerke cez nás. Všetko stíhame behom niekoľkých hodín a dohodnúť si vieme aj presný čas.

 

Po tovar prídeme až k vašim dverám

Vieme, že bratislavské cesty sú stále plné, ak teda nemáte čas zastaviť sa so zásielkou u nás, vieme operatívne poslať vozidlo na vyzdvihnutie tovaru. Tomu hovoríme ultra expresná preprava tovaru. Prídeme, tovar preberieme a zásielku odovzdáme v ten istý deň na určené miesto.

 

Prepravné služby v Bratislave - dovezieme aj nábytok

Ak ide o väčšie objekty, sťahovanie, kúpu nového nábytku, prevoz väčších balíkov, elektrotechniky či celých paliet s tovarom – využite službu preprava vrámci Bratislavy.Naši šoféri prídu, tovar naložia a odvezú, kam treba. Radi vám pomôžeme aj pri vynášaní takýchto položiek na poschodie, v prípade, že nemáte výťah alebo sa doň zásielka nezmestí. Za roky v prepravných službách už poznáme tie malé výťahy v panelákoch alebo staré bytovky bez nich. Nie vždy sa dá zohnať niekto z rodiny, či ochotný sused. Na to sme tu my s našimi pomocnými rukami.

 

Prepravíme všetko, rýchlo a bezpečne – CarRoute.