Prepravná spoločnosť - Ako si vybrať tú správnu? | Car Route, s.r.o. 

Prepravná spoločnosť - Ako si vybrať tú správnu?

Prepravná spoločnosť je prvé, čo vám napadne, keď premýšľate nad tým, ako dostať väčšiu zásielku z bodu A do bodu B. Či už potrebujete poslať balík jednorázovo alebo hľadáte stabilného prepravného partnera pre firmu, výber prepravnej spoločnosti by ste nemali podceniť.

Ako teda vybrať takú, s ktorou budete spokojný? Zamerajte sa na tieto 3 kritéria.

 

PREHĽADNOSŤ A TRANSPARENTNOSŤ


Mnohé prepravné spoločnosti vás hneď na začiatok potrápia neprehľadným cenníkom (ako sa takým cenníkom nenechať oklamať si môžete prečítať TU). A vaša nálada klesne na bod mrazu už pri prvých krokoch - výbere služby. Viete vy napríklad, či ten obrovský balík, ktorý vám šéf nechal za dverami, prevezme kuriér alebo sa treba obrátiť na prepravu tovaru?

My v Car Route trápime klientov neradi. S výberom konkrétnej služby pomôžeme. Stačí, ak nám klient povie svoje požiadavky - čo potrebuje prepraviť, kedy, odkiaľ a kam. Získa tak nielen presnú informáciu o sume za službu, ale i o tom, ktorá služba je pre neho najvýhodnejšia.

 

KVALITA

Kedy môžeme hovoriť, že je prepravná spoločnosť kvalitná? Bezpečná manipulácia s balíkmi, dodržanie termínu a profesionálny prístup je základ, ktorý sľubuje v opise prepravných služieb vari každý.  To, na čo sa skutočne oplatí zamerať, treba hľadať medzi riadkami.
Všimli ste si napríklad, akým veľkým vozovým parkom disponuje prepravná spoločnosť, ktorej služby využívate? Čím väčší počet rôznych vozidiel totiž firma má, tým sú jej služby flexibilnejšie, rýchlejšie a napokon sa pozitívne odrazia aj vo výslednej sume za prepravu tovaru.

Spoľahlivý prepravca, ktorý má vozidlá rôznej veľkosti a zamerania, tak nebude prepravovať váš malý balík v dodávke určenej na sťahovanie. Poľahky vyberie vozidlo zodpovedajúce typu a rozmerom každej zásielky. Práve vďaka možnostiam, ktoré ponúka veľký vozový park a jeho zmysluplná vyťaženosť, vám nebudú účtované  skryté poplatky napríklad za prázdne miesto v aute. 

 

LIMITY


Každý typ prepravnej služby má nejaké mantinely. Hmotnosť balíka, rozmery... To, čo však nemá prepravná spoločnosť, ktorej telefónne číslo si uložíte a nikdy nevymažete, sú limity.

Čo to znamená pre klienta? Nezáleží na tom, či práve potrebujete rýchleho kuriéra v Bratislave, prepraviť nábytok pri sťahovaní alebo vám práve nadriadený pridelil zodpovednosť za presun stavebného materiálu zo staveniska.

Pri riešení akéhokoľvek problému sa môžete obrátiť na tú istú prepravnú spoločnosť. Vďaka komplexným službám - od kuriérskych služieb, prepravy tovaru a nábytku cez paletovú prepravu, až k prenájmu dodávky - tá správna prepravná spoločnosť vždy nájde riešenie, ako váš problém s prepravou vyriešiť.

 

Chcem kontakt na spoľahlivú prepravnú službu