Preprava nábytku, paliet a i stavebného materiálu: Vyberte si vozidlo podľa vašich potrieb | Car Route, s.r.o. 

Preprava nábytku, paliet a i stavebného materiálu: Vyberte si vozidlo podľa vašich potrieb

Koľkí z vás vlastnia dodávku alebo auto na prepravu nadrozmerných nákladov? Málokto. Ak ju nepotrebujete ku svojej práci, nebude vám stáť na parkovisku alebo v garáži len tak, keby náhodou. V prípade, že sa človek ocitne v situácii, kedy potrebuje previesť veľké kusy nábytku, palety plné materiálu, tovar alebo chce začať distribuovať svoje výrobky do zahraničia, potrebuje kvalitnú prepravnú službu. My vám ju ponúkame.

Preprava nábytku

Ak ste sa niekedy v živote sťahovali, viete, koľko starostí je spojených s balením. Potom však nastáva fáza, v ktorej je potrebné presťahovať okrem krabíc a kufrov plných oblečenia, ktoré viete zobrať aj svojim autom, veľké kusy nábytku. Nájdu sa experti, ktorí v malom osobnom aute prevážajú aj kuchynské linky. Ušetrite si ale starosti, prípadné poškodenia vášho nábytku a objednajte si naše prepravné služby.

 

U nás je základom kvalitný zákaznícky servis. Ponúkame pomoc s vykládkou aj nakládkou vášho nábytku, krabíc, všetkého, čo potrebujete presťahovať. Dohodneme si čas, ktorý vám vyhovuje a prídeme na určené miesto.

 

S CarRoute sa nemusíte báť ani o vzácne kusy nábytku či krehké poháre, taniere, vázy, zrkadlá, sklenené stoly, alebo čokoľvek, čo by sa cestou mohlo poškodiť. V ponuke máme službu FRAGILE, naši vodiči a pracovníci sa postarajú o bezpečnosť všetkých krehkých vecí na palube vozidla.

 

Pri sťahovaní odporúčame zvoliť si väčšie vozidlo, v ktorom vieme presťahovať aj nábytok aj škatule naraz. V prípade, že si kupujete nový nábytok alebo spotrebiče, viete si u nás objednať aj menšie vozidlo, s ktorým tovar dovezieme k vám domov. Radi vám pomôžeme s výberom vozidla podľa vašich požiadaviek.

 

Preprava tovaru, paliet a rôzneho materiálu

Palety plné tovaru vieme prepraviť v rámci celého Slovenska, ale aj do zahraničia. Náš kvalifikovaný tím má bohaté niekoľkoročné skúsenosti s prepravou tovaru na paletách. Vyberáme najefektívnejšiu trasu, pomáhame s nákladom a tovar vyložíme na stanovenom mieste.

 

K dispozícii máme aj vozidlá s hydraulickou plošinou, vďaka ktorej vieme tovar na paletách naložiť bez poškodenia, jednoducho a rýchlo. Ak potrebujete využiť paletovú prepravu, náš kvalifikovaný tím vám rád pomôže. Skúsení paletoví kuriéri majú bohaté prepravné skúsenosti. Vždy budú využívať najefektívnejšiu trasu a aktívne s vami komunikovať pri nakladaní aj vykladaní tovaru.

 

Náš vozový park nám dovoľuje ponúkať služby prepravy tvaru v rôznych segmentoch od novín, časopisov, kníh po stavebný materiál. V prípade, že máte záujem o prepravu stavebného materiálu na vašu stavbu, máme k dispozícii vozidlo na prepravu ťažkého nákladu.

 

Medzi našimi klientami sú podnikatelia aj súkromné osoby, ktoré využívajú služby prepravy tovaru do svojich prevádzok, obchodov alebo na rôzne podujatia. Tie sú momentálne kvôli pandémii zakázané, veríme však, že nie na dlhú dobu.

 

Prísne epidemiologické opatrenia

Vzhľadom na aktuálnu situáciu s koronavírusom stále dodržujeme opatrenia pri preprave tovarov. Naše autá sú pravidelne dezinfikované a čistené. Vodiči aj pracovníci našej prepravnej služby nosia na tvári nasadené rúška pre ochranu seba a našich zákazníkov. Pravidelná hygiena rúk, dezinfekcia a obmedzený osobný kontakt.

 

V prípade, že si to zákazník želá, vieme sa dohodnúť, že tovar naložíme bez osobného kontaktu. Pri starších alebo chorých osobách sme ústretoví a vždy nájdeme riešenie, ako minimalizovať osobný kontakt a predsa prepraviť tovar.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

 

Váš tím CarRoute