Kvalitná preprava tovaru? Našou prioritou je doručiť zásielku bezpečne a včas | Car Route, s.r.o. 

Kvalitná preprava tovaru? Našou prioritou je doručiť zásielku bezpečne a včas

Poznáte to, objednáte si tovar, kuriér vám ho prinesie a už pri preberaní vidíte, v akom stave je doručená krabica, stále veríte, že tovar bude nepoškodený, lebo vám ho v obchode predsa museli bezpečne zabaliť a krabicu vypchať. Po otvorení zistíte, že váš tovar je zničený a nepomohli ani tony plastu, ktoré ho mali vo vnútri ochrániť. Na vine je totiž prepravca. My sa snažíme byť výnimkou.

Váš tovar doručíme v stopercentnom stave

 V CarRoute riešime prepravu tovaru s maximálnym dôrazom na bezpečné doručenie, aby vám pri odbalení zásielky nezostali oči pre plač. Snažíme sa spĺňať súčasné štandardy a vysoké očakávania klientov pri preprave tovaru.

Vy najlepšie viete, čo od prepravnej spoločnosti potrebujete. Hlavnou požiadavkou je, aby vám bol doručený nepoškodený tovar. Preto sme sa zameriavame na to, aby sa s tovarom manipulovalo slušne, čo mnohí konkurenti v snahe nahnať čas, zanedbávajú.

Najčastejšie prevážame tovar v krabiciach a tovar na paletách, práve pri týchto dvoch typoch tovaru je dôležité správne upevnenie v aute a slušná jazda, aby neprišlo k poškodeniu pri preprave tovaru.

 

Základom je komunikácia s klientom

Vyberáme a školíme vodičov, aby jazdili bezpečne, s ohľadom na tovar, ktorý musia doručiť v stopercentnom stave. Aj to je dôvod, prečo získavame dobré referencie na správanie vodičov, čo sa týka šoférskych schopností, ale aj na úrovni komunikácii s klientom.

V súčasnej dobe, kedy je svet čoraz rýchlejší a uponáhľanejší a ľudia nemajú toľko času, sa zvyšuje tlak aj na prepravné spoločnosti. Lebo, povedzme si pravdu, všetci pracujeme a máme svoje starosti a ak si niečo objednáme či už ako firma alebo domácnosť, očakávame špičkovú komunikáciu, spoľahlivosť a slušné vystupovanie. U nás sa na to môžete spoľahnúť. Komunikácia od vzniku zákazky po bezproblémové doručenie je u nás základom úspechu.